Tüm Haberler

Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kariyer Günlerine Katıldık

Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü olarak 8-9 Mayıs 2024 tarihlerinde Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kariyer Günleri etkinliğinde yer aldık.

Özel Amerikan Robert Lisesinin Üniversite Fuarında Yer Aldık 

Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü olarak 7 Mayıs 2024 tarihinde Özel Amerikan Robert Lisesinin düzenlemiş olduğu üniversite fuarına  katılarak aday öğrencilerle buluştuk.

İTÜ GVO Ekrem Elginkan Lisesi Üniversite Tanıtım Fuarı'nda Aday Öğrencilerle Buluştuk

Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü olarak 3 Mayıs 2024 tarihinde İTÜ GVO Ekrem Elginkan Lisesinin düzenlediği Üniversite Tanıtım Fuarı etkinliğinde yer aldık.

Özel Kontenjan Liselerimizden ALKEV Özel Anadolu ve Fen Lisesini Kampüsümüzde Ağırladık

25 Nisan 2024 Perşembe günü özel kontenjan liselerimiz arasında yer alan ALKEV Özel Anadolu ve Fen Lisesi öğrencilerini kampüsümüzde ağırladık. Yabancı Diller Yüksekokulu Konferans Salonunda Üniversitemiz genel tanıtım sunumu ile başlayan program, soru-cevap bölümüyle devam etti. Aday öğrencilerin Üniversitemiz hakkında sorularına cevap bulduğu tanıtım etkinliği kampüs turu ve fotoğraf çekimiyle son buldu.

Kariyer Günlerine Katılarak Aday Öğrencilerle Bir Araya Geldik

Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü olarak 24-26 Nisan 2024 tarihleri arasında farklı kurumlar tarafından düzenlenen kariyer günü etkinliklerine katılarak aday öğrencilerle buluştuk.

Özel ALEV Lisesi Kariyer Gelişimi ve Meslek Tanıtım Günleri'ne Katıldık

18 Nisan 2024 tarihinde Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü olarak özel kontenjan liselerimiz arasında yer alan Özel ALEV Lisesinin düzenlediği Kariyer Gelişimi ve Meslek Tanıtım Günleri etkinliğinde yer aldık. Standımızda Türk-Alman Üniversitesini tanıtarak öğrencilere bölümler, eğitim öğretim süreçleri, kampüs hayatı, çok dilli kurumsal yapı, Almanca dil eğitimi ve uluslararası olanaklar kapsamında bilgilendirmede bulunduk.

Çemberlitaş Anadolu Lisesi “Türk-Alman Günü” Etkinliğinde Aday Öğrencilerle Buluştuk

Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü olarak 16 Nisan 2024 tarihinde Çemberlitaş Anadolu Lisesinin “Türk-Alman Günü” etkinliğine katıldık.

Sev Amerikan Koleji Unimeet Üniversiteler Buluşması'na Katıldık

27 Mart 2024 tarihinde Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü olarak Sev Amerikan Kolejinin düzenlediği Unimeet Üniversiteler Buluşması etkinliğinde yer aldık.

Özel Kontenjan Liselerimizden Kartal Anadolu Lisesini Kampüsümüzde Ağırladık

Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü olarak 15 Mart 2024 Cuma günü özel kontenjan liselerimizden Kartal Anadolu Lisesi öğrencilerini kampüsümüzde ağırladık.

Cağaloğlu Anadolu Lisesinde Aday Öğrencilerle Bir Araya Geldik

Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü olarak 6 Mart 2024 tarihinde özel kontenjan liselerimiz arasında bulunan Cağaloğlu Anadolu Lisesinin düzenlediği Kariyer Günleri etkinliğinde yer aldık. Standımızda Üniversitemizi tanıtarak öğrencilerle fakülteler, kampüs hayatı, Almanca dil eğitimi, eğitim öğretim süreci, çok dilli kurumsal yapı ve uluslararası imkanlar ile ilgili bilgiler paylaştık.

Üsküdar Ahmet Keleşoğlu Anadolu Lisesi Kariyer Günü'nde Aday Öğrencilerle Buluştuk

28 Şubat 2024 tarihinde Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü olarak özel kontenjan liselerimiz arasında bulunan Üsküdar Ahmet Keleşoğlu Anadolu Lisesinin düzenlediği Kariyer Günü etkinliğinde yer aldık. Standımızda Türk-Alman Üniversitesini tanıtarak öğrencilere bölümler, eğitim öğretim süreçleri, kampüs hayatı, çok dilli kurumsal yapı, Almanca dil eğitimi ve uluslararası olanaklar kapsamında bilgilendirmede bulunduk.

Özel Kontenjan Liselerimizden Bahçelievler Anadolu Lisesini Kampüsümüzde Ağırladık

16 Şubat 2024 Cuma günü özel kontenjan liselerimiz arasında yer alan Bahçelievler Anadolu Lisesi öğrencilerini kampüsümüzde ağırladık.

İstanbul Tanıtım Günleri'ne Katıldık

Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü olarak Üniversite Tanıtım ve Tercih Fuarları kapsamında 9-10 Ocak 2024 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilen İstanbul Tanıtım Günleri'ne katılım sağladık. Etkinlikte açtığımız stantta Türk-Alman Üniversitesini tanıtarak öğrencilerle fakülteler, eğitim öğretim faaliyetleri ile çift diploma, kampüs yaşamı ve olanakları hakkında bilgiler paylaştık.

Kabataş Erkek Lisesi Kariyer ve Gelişim Günleri'ne Katıldık

Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü olarak 21 Aralık 2023 tarihinde özel kontenjan liselerimizden Kabataş Erkek Lisesinin düzenlediği Kariyer ve Gelişim Günleri etkinliğinde yer aldık. Etkinlikte açtığımız stantta Türk-Alman Üniversitesini tanıtarak öğrencilerle fakülteler, eğitim öğretim faaliyetleri ile çift diploma, kampüs yaşamı ve olanakları hakkında bilgiler paylaştık.

Koç Okulu 20.Yurt İçi Üniversite Fuarı'na Katıldık

Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü olarak 14 Aralık 2023 tarihinde Koç Okulunun düzenlediği 20.Yurt İçi Üniversite Fuarı etkinliğinde yer aldık. Etkinlikte açtığımız stantta Türk-Alman Üniversitesini tanıtarak öğrencilere fakülteler, eğitim öğretim faaliyetleri ile çift diploma, kampüs yaşamı ve olanakları hakkında bilgiler aktardık.

Tanıtım Faaliyetlerimiz Kapsamında Özel TAKEV Anadolu ve Fen Lisesini Ağırladık

6 Aralık 2023 Çarşamba günü özel kontenjan liselerimiz arasında yer alan Özel TAKEV Anadolu ve Fen Lisesi öğrencilerini kampüsümüzde ağırladık. Yabancı Diller Yüksekokulu Konferans Salonunda Üniversitemiz genel tanıtım sunumu ile başlayan program, soru-cevap bölümüyle devam etti. Aday öğrencilerin Üniversitemiz hakkında sorularına cevap bulduğu tanıtım etkinliği kampüs turu ve fotoğraf çekimiyle son buldu.

Beykoz Fen Lisesinde Tanıtım Etkinliğine Katıldık

Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü olarak 4 Aralık 2023 tarihinde Beykoz Fen Lisesinin tanıtım etkinliğinde yer aldık. Etkinlikte yaptığımız sunumda öğrencilere Türk-Alman Üniversitesini tanıtarak fakülteler, eğitim öğretim faaliyetleri ile çift diploma, kampüs yaşamı ve olanakları ile ilgili bilgiler aktardık.

Kadir Has Anadolu Lisesi Kariyer Günleri'ne Katıldık

Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü olarak 29 Kasım 2023 tarihinde Kadir Has Anadolu Lisesinin düzenlediği Kariyer Günleri etkinliğinde yer aldık. Etkinlikte açtığımız stantta Türk-Alman Üniversitesini tanıtarak öğrencilerle fakülteler, eğitim öğretim faaliyetleri ile çift diploma, kampüs yaşamı ve olanakları hakkında bilgiler paylaştık.

Vefa Lisesinin “18. Kariyer Günleri” Etkinliğinde Yer Aldık

Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü olarak 21 Kasım 2023 tarihinde Vefa Lisesinin “18. Kariyer Günleri” etkinliğine katıldık. Etkinlikte açtığımız stantta öğrencilere Türk-Alman Üniversitesini tanıtarak fakülteler, eğitim öğretim faaliyetleri ile çift diploma, kampüs yaşamı ve olanakları ile ilgili bilgiler verdik.

Tanıtım Faaliyetlerimiz Kapsamında Özel Samsun TAKEV Lisesini Ağırladık

17 Kasım 2023 Cuma günü özel kontenjan liselerimiz arasında yer alan Özel Samsun TAKEV Lisesi öğrencilerini kampüsümüzde ağırladık. Yabancı Diller Yüksekokulu Konferans Salonunda Üniversitemiz genel tanıtım sunumu ile başlayan program, soru-cevap bölümüyle devam etti. Aday öğrencilerin Üniversitemiz hakkında sorularına cevap bulduğu tanıtım etkinliği kampüs turu ve fotoğraf çekimiyle sona erdi.